Nabídka Info o nové kolekci
Novinky

12.6. - Všetky MIKINY so zľavou 20-50%. Akcia platí do 14.6.2014.


14.5. - Poštovné ZADARMO pri nákupe tovaru nad 50,- €. Akcia platí do 16.5.2014.


13.3. - nová akcia na všetky tričká s dlhým rukávom - zľava 20% platí do 21. marca a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské tričká s dlhým rukávom, ktoré sú skladom.


17.2. - Všetky zateplené mikiny so zľavou 20%. Akcia platí do 21. februára a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské zateplené mikiny, ktoré sú skladom.


13.1. - V januárovej akcii Vám prinášame Softshellové nohavice so zľavou 20% a 50%. Akcia platí do 20. januára a vzťahuje sa na všetky softshellové nohavice, ktoré sú skladom.


12.12. - Prinášame vám ďalšiu žiadanú kategóriu – zľavy, ktorú sme ďalej rozdelili na Pánske oblečenie so zľavou, Dámske oblečenie so zľavou, Chlapčenské oblečenie so zľavou a Dievčenské oblečenie so zľavou. V súčasnej dobe je v týchto kategóriách 2100 kusov oblečenia.


4.12. - pripravili sme pre vás novú kategóriu - Nadmerné oblečenie, ktorá je ďalej rozdelená na Pánske nadmerné oblečenie a Dámske nadmerné oblečenie.


13.11. - práve dokončujeme ďalšiu kolekciu oblečenia zameranú na zimné bundy, teplé mikiny ...


4.10. - v grafickom štúdiu pripravujeme poklady pre novú kolekciu zimného oblečenia - tešiť sa môžete na zimné bundy, mikiny v teplejšom prevedení, softshellové nohavice, ...


Prinášame Vám ďalšiu pomôcku pre nakupovanie - v pravo hore kliknite na nápis "Čo robiť ak ...", kde Vám predkladáme najdôležitejšie rady spojené s nakupovaním, výmenou tovaru, ...

Informace
TIP AKO UŠETRIŤ
Vytvorte spoločnú objednávku so svojimi známymi a ušetríte na poštovnom.
Navyše pri nákupe tovaru nad:
- 50 € znížime poštovné na 3,9
- 100 € znížime poštovné na 2,9
- 200 € znížime poštovné na 0,0 €.
Pomôžete tým chrániť naše životné prostredie (menej obalov, tlačív a zníženie nákladov na dopravu) a pritom ušetríte.

NAŠA STRATÉGIA
  • doručenie do 3 pracovných dní
  • priaznivé ceny
  • všetok tovar skladom
  • každý mesiac nová akcia
  • poštovné 0 - 4,9 €

Pánske pyžamá - páni, hľadáte slušivý nočný úbor, aby ste zapôsobili na ženu svojich snov i vo svojom súkromí? Potom ste tu správne! Náš zásielkový obchod ponúka moderné pánske pyžamá z kvalitného materiálu, v ktorých sa budete cítiť komfortne i po dlhom a náročnom dni. Ponúkame Vám moderné pyžamové komplety – tričko s nohavicami v rôznych farebných variáciách. Pre tých z Vás, ktorí chcete byť elegantní i vo svojom súkromí, sú vhodné tričká s výstrihom do véčka. Naše pánske pyžamá zaiste pristanú každému mužovi, a v kombinácii s kockovanými nohavicami budete za elegána hneď od skorého rána! Vaša žena to iste ocení!