Nabídka Info o nové kolekci
Novinky

14.8. - Všetky ŠORTKY, KRAŤASY, 3/4 NOHAVICE a 3/4 RIFLE so zľavou 20-50%. Akcia platí do 16.8.2014.


12.6. - Všetky MIKINY so zľavou 20-50%. Akcia platí do 14.6.2014.


14.5. - Poštovné ZADARMO pri nákupe tovaru nad 50,- €. Akcia platí do 16.5.2014.


13.3. - nová akcia na všetky tričká s dlhým rukávom - zľava 20% platí do 21. marca a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské tričká s dlhým rukávom, ktoré sú skladom.


17.2. - Všetky zateplené mikiny so zľavou 20%. Akcia platí do 21. februára a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské zateplené mikiny, ktoré sú skladom.


13.1. - V januárovej akcii Vám prinášame Softshellové nohavice so zľavou 20% a 50%. Akcia platí do 20. januára a vzťahuje sa na všetky softshellové nohavice, ktoré sú skladom.


12.12. - Prinášame vám ďalšiu žiadanú kategóriu – zľavy, ktorú sme ďalej rozdelili na Pánske oblečenie so zľavou, Dámske oblečenie so zľavou, Chlapčenské oblečenie so zľavou a Dievčenské oblečenie so zľavou. V súčasnej dobe je v týchto kategóriách 2100 kusov oblečenia.


4.12. - pripravili sme pre vás novú kategóriu - Nadmerné oblečenie, ktorá je ďalej rozdelená na Pánske nadmerné oblečenie a Dámske nadmerné oblečenie.


Prinášame Vám ďalšiu pomôcku pre nakupovanie - v pravo hore kliknite na nápis "Čo robiť ak ...", kde Vám predkladáme najdôležitejšie rady spojené s nakupovaním, výmenou tovaru, ...

Informace
TIP AKO UŠETRIŤ
Vytvorte spoločnú objednávku so svojimi známymi a ušetríte na poštovnom.
Navyše pri nákupe tovaru nad:
- 50 € znížime poštovné na 3,9
- 100 € znížime poštovné na 2,9
- 200 € znížime poštovné na 0,0 €.
Pomôžete tým chrániť naše životné prostredie (menej obalov, tlačív a zníženie nákladov na dopravu) a pritom ušetríte.

NAŠA STRATÉGIA
  • doručenie do 3 pracovných dní
  • priaznivé ceny
  • všetok tovar skladom
  • každý mesiac nová akcia
  • poštovné 0 - 4,9 €

Chlapčenské bundy - ak sa chystáte na hory, na túru, alebo na poznávaciu dovolenku, kúpte svojmu synovi bundu z nášho módneho e-shopu. Ponúkame Vám chlapčenské bundy pre každú príležitosť a každé ročné obdobie. Na jar a v jeseni celkom iste ocení ľahkú vetrovku vo výrazných farbách a s reflexnými pruhmi z dôvodu vyššej bezpečnosti. Ak Váš syn trávi voľný čas rád v meste, potom i preň máme cool dizajnovú bundu, ktorá podčiarkne moderný a mladistvý vzhľad. Prejdite si preto celú našu ponuku a posúďte sami! Pri ceste na hory sa zasa bude hodiť chlapčenská zimná bunda v pestrých farebných kombináciách. Nebojte sa farieb, často majú i praktickú úlohu. Veď práve výrazný vzor alebo farba je dobré poznávacie znamenie na zjazdovke! Ponúkame Vám vysoký štandard komfortu v podobe moderných doplnkov – športový dizajn, odopínacia kapucňa, ochranná krytka zipsu pri brade, lemy rukávov so suchým zipsom na nastavenie šírky a mnohé ďalšie. Z našej ponuky si iste vyberiete, ktorá je pre Vás tá najvhodnejšia chlapčenská bunda.