Nabídka Info o nové kolekci
Novinky

14.8. - Všetky ŠORTKY, KRAŤASY, 3/4 NOHAVICE a 3/4 RIFLE so zľavou 20-50%. Akcia platí do 16.8.2014.


12.6. - Všetky MIKINY so zľavou 20-50%. Akcia platí do 14.6.2014.


14.5. - Poštovné ZADARMO pri nákupe tovaru nad 50,- €. Akcia platí do 16.5.2014.


13.3. - nová akcia na všetky tričká s dlhým rukávom - zľava 20% platí do 21. marca a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské tričká s dlhým rukávom, ktoré sú skladom.


17.2. - Všetky zateplené mikiny so zľavou 20%. Akcia platí do 21. februára a vzťahuje sa na všetky pánske, dámske a detské zateplené mikiny, ktoré sú skladom.


13.1. - V januárovej akcii Vám prinášame Softshellové nohavice so zľavou 20% a 50%. Akcia platí do 20. januára a vzťahuje sa na všetky softshellové nohavice, ktoré sú skladom.


12.12. - Prinášame vám ďalšiu žiadanú kategóriu – zľavy, ktorú sme ďalej rozdelili na Pánske oblečenie so zľavou, Dámske oblečenie so zľavou, Chlapčenské oblečenie so zľavou a Dievčenské oblečenie so zľavou. V súčasnej dobe je v týchto kategóriách 2100 kusov oblečenia.


4.12. - pripravili sme pre vás novú kategóriu - Nadmerné oblečenie, ktorá je ďalej rozdelená na Pánske nadmerné oblečenie a Dámske nadmerné oblečenie.


Prinášame Vám ďalšiu pomôcku pre nakupovanie - v pravo hore kliknite na nápis "Čo robiť ak ...", kde Vám predkladáme najdôležitejšie rady spojené s nakupovaním, výmenou tovaru, ...

Informace
TIP AKO UŠETRIŤ
Vytvorte spoločnú objednávku so svojimi známymi a ušetríte na poštovnom.
Navyše pri nákupe tovaru nad:
- 50 € znížime poštovné na 3,9
- 100 € znížime poštovné na 2,9
- 200 € znížime poštovné na 0,0 €.
Pomôžete tým chrániť naše životné prostredie (menej obalov, tlačív a zníženie nákladov na dopravu) a pritom ušetríte.

NAŠA STRATÉGIA
  • doručenie do 3 pracovných dní
  • priaznivé ceny
  • všetok tovar skladom
  • každý mesiac nová akcia
  • poštovné 0 - 4,9 €

Dámske tričká s krátkym rukávom - neoddeliteľnou súčasťou Vášho šatníka sú v každom ročnom období tričká s krátkym rukávom či moderné tielka. Nakúpte lacné a kvalitné tričká v rôznych farbách, ktoré potom ľahko skombinujete s našimi ďalšími dámskymi odevmi – dámskymi sakami, mikinami či bundami. Obstarajte si rôzne farebné tričká vo viacerých odtieňoch a máte každý deň nový model. Nezabudnite sa pozrieť na moderné letné dámske halenky s kvetinovým vzorom z ľahkého vzdušného materiálu, ktoré sa stanú ťahákom pre oči. Okrem toho ponúkame dámske košele s dvojitým vzorom pripomínajúcim vestičku či tielko – vďaka zošitiu oboch dielov sa Vám však tričko ani halenka nevyhrnú a Vy budete pôsobiť stále upravene. Veľmi žiadané sú tričká s potlačou. Vybrať si môžete z rôznych motívov, či už abstraktných, zvieracích alebo nápisov. Tričká s potlačou Vám prepožičajú mladistvý vzhľad. Pre teplejšie dni sú vhodné elegantné tielka s mašľou. Ak hľadáte športové tričko, ste u nás tiež správne! Zaujať by Vás mohli nielen tričká pre športové aktivity, ale i zaujímavé tielka s dvojakým efektom pre pobyt v prírode alebo trebárs vodácky výlet. Naše dámske tričká podporia prirodzený pôvab každej z Vás!